Špeci diár

novembra 29, 2014

   Uf. Za necelú hodinku je tu 30-ty november. Ani poriadne nežmurknem a je tu december. Čas ešte väčšieho vyťaženia než zvyčajne, niežeby sa sťažujem. Som rada, že veta "nudím sa" nevypadla z mojich úst už poriadnu dobu. (dobre, na prednáškach možno, ale tam človek nemá vždy na výber nejakú záchrannú činnosť :D ) 

   December sa spája s Vianocami, v mojom prípade aj s predtermínmi na škole. A tak keď som doma lepím nejaké zákazky, keď som v škole, ťukám projekty. Týždeň voľna pre prerábku na škole strávim v kolobehu učiť sa - tvoriť - cvičiť a vlastne nielen týždeň, tak nejako to bude až do Vianoc. Mám na stole viacero vecí čo som sem dnes chcela vložiť, čas však letí, svetlo vonku nepraje pekným fotkám a tak sa dnes podelím len so špeci diárom, na ktorom som pracovala už dlhšiu dobu.

   Kedysi dávno, asi pred dvoma či troma rokmi, som robila kamarátke k Vianociam darček v podobe kalendára s úlohami. Každý deň mala niečo urobiť, väčšinou to bola nejaká bláznivá  hlúposť. Pomáhala mi kamarátka vymýšľať to, predsa len, 365 úloh je veľa. Zhodnotila, že i jej by sa taký páčil dostať a tak narok som spravila jeden i jej. To ma priviedlo k myšlienke spraviť nejaký i do nášho Tvorilkova, možno je na svete viac bláznivých ľudí. Úlohy sú každý druhý deň, až na špeciálne týždne ktoré sú plné a tématické. Diár tiež obsahuje bežný priestor pre poznámky, adresy a tak podobne. Tiež sú vzadu obálky s prílohami, ktoré sú spomenuté v niektoré dni a je vždy jasné, kedy ktorú obálku otvoriť. 

   No a tu je už samotný diár :)


 Úlohy sú rôzne, niektoré sú bláznivé, niektoré motivačné niektoré dobroskutkové. 


Ďakujem za nahliadnutie a prajem pekný večer. 
Yka

You Might Also Like

0 komentárov