Hapčí

marca 07, 2015

   Nie tak dávno som nebola úplne vo svojej koži, bacile sa všade len tak šírili. Oco, mama a aktuálne i brat sa chorobe tiež nevyhli a to ma inšpirovalo k môjmu prvému návodu na Scrapper. Vytvorila som veselú škatuľku plnú farieb a veselého textu, nech aj naťahovanie po ďalšiu vreckovku môže priniesť aspoň drobný úsmev. 
   Ak si chcete pozrieť celý návod, nájdete ho na Scrapper.sk 

   I was sick some time ago. I infected my mum, dad and these days brother is sick too. I made happy box for tissues, with funny journaling and characters. I wrote tutorial for a slovak page where I am guest designer, you can see here - Scrapper.sk /Text on box:  Not only for snot of sneezing, but for the tears of suffering heart or sad end of the story in the book...or when you lose fight with onion :) /    Okrem škatuľky som vyrábala i rýchle párminútové záložky, pretože dobre vieme, že keď je človek zalezený v posteli, nemá moc možností na činnosti. Možno tak notebook, telka alebo kniha. A keďže začal marec a s ním mesiac kníh, tak prečo nevziať práve tú knihu.

   I made marks for a book too, because reading book is great way how spend time when is somebody ill. And march is month of book. :)    

Wipe snot and read more...

I fell asleep somewhere here.

Breathe!


Ďakujem za návštevu a prajem krásny víkend bez choroby :)
Thanks for a visit and have a nice weekend without illnes. :)
Yka

You Might Also Like

2 komentárov

  1. What a great positive attitude you have, Iveta! Even when you are feeling sick, you come up with a fun way to decorate a box of tissues! I think this is fantastic!! I hope you are all feeling all better soon! Hugs, Darnell

    OdpovedaťOdstrániť