Art journal

júla 01, 2015

   Občas človek frfle skôr, ako niečo skúsi. Tak by som mohla klasifikovať môj stav, keď som sa mala pustiť do tvorby Art journalu. Nebola som si istá ako na to, akú tému zvoliť, ako urobiť niečo také, aby som to bola ja, ako do toho dať farby a úsmev. 
   Téma Art journalu je novou challenge na Scrapper.sk a ja som skutočne spočiatku nebola moc nadšená. O to väčšie prekvapenie pre mňa bolo, keď som sa k tomu už posadila, ako ľahko to išlo a ako ma to prekvapivo naozaj i bavilo. Len tak si máchať farbami, dávať do toho zjavne nejaké aktuálne rozpoloženie pocitové, kedy nešlo o nijakú geometriu, nijaký plán, len sem toto a hentam toto. Z dudrania relax, ktorý odporúčam každému, kto sa chce na papieri trochu vybúriť a zároveň si vlastne aj zasúťažiť :) 

   Môj prvý art journal v živote nesie kombináciu prevažne červenej a žltej, výrezy, ktoré vyjadrujú to, čo by mal mať každý človek čo najviac na tvári a aký by mal byť :) Usmiaty a šťastný, pretože s úsmevom ide všetko ľahšie :)Prajem krásny a snáď aj usmiaty deň, Yka

You Might Also Like

4 komentárov