Jeden sketch na tri spôsoby

8:50

   Čo robí správna scrapperka keď ochorie? Predsa tvorí. Podarilo sa mi zaradiť do radov mierne chorých, našťastie nie natoľko, aby ma to udržalo čisto v posteli. Napriek tomu nejaký ten tréning nehrozil, aktivity vonku sa tiež obmedzili (vyčítavý výraz mojej fenky Lilly hovoril za všetko, keď som s ňou nešla von) ale sedieť na stoličke a lepiť, to predsa nemôže uškodiť :)
   Dlhšie som mala vyhliadnutý sketch od Papercards.cz a konečne naň prišiel rad a čas a nakoniec aj chuť. A veru tej bolo dosť, pretože namiesto jedného priania som si zlepila rovno tri, keď už, tak poriadne. Tu je krásny kvietkový sketch od Kety:


   Ako prvú som tvorila pohľadnicu so zipsom, dlhšie som chcela tento prvok na niečom použiť a tu mi tá predelená horná a dolná časť jednoducho sadla. Ostatok zariadili kvietky a kamienky. 

  Druhé prianie je tiež plné kvietkov, hornú a dolnú časť som spojila prechodkami, keď už som sa naučila, ako ich využívať a trénovať treba :)

   Posledné prianie je na iný štýl, kedysi som podobné robila podľa iného sketchu. Ešte v tom čase som si spravila viac krúžkov hortenzie a tento maličký posledný bol čas niekam umiestniť, nech sa neskrýva len v zákutiach zásuvky. A tak dostal miesto na pohľadnici číslo tri.  
Prajem krásny deň, Ivka

You Might Also Like

0 komentárov