Pages

streda 31. decembra 2014

Posledná tohtoročná...

streda 31. decembra 2014
  December je pre študentov nielen obdobím Vianoc, ale i predtermínov v škole. To bol i môj prípad, vždy som tieto skúšky mala rada. Vo vzduchu už zvykne panovať vianočná nálada a preto sú termíny často krát o máličko jednoduchšie, aj keď to samozrejme záleží od predmetu. Nemusí sa to zdať, ale spoločné učenie nemusí byť len o zábave a rozptyľovaní, ak je skupinka dostatočne odhodlaná. 
   Pred jednou z našich najťažších skúšok z tohto semestra sme sa takto niekoľko krát stretli a učili, raz v čisto ženskej zostave, pričom po skončení našej učebnej seanse nám nedalo neodfotiť sa v Santa čiapkách, keď sme ich tam mali. A práve tieto fotky som lepila dnes, ako poslednú stránku k tomuto roku. 

   Lepená podľa sketchu na HuráPapír, zároveň podla podmienok do decembrových pranostík a tiež ladená podľa stránky Scrap Around The World


Z obrázkov som si vybrala modrú farbu, srdce a vločku. 
I chose from picture blue color, hearth and snowflake. 


   Užite si Silvester!
Yka


5 komentárov:

 1. What an adorable page! Thanks for joining us this month! Remember that the prizes are from the design team and to be eligible you must visit their blogs and become a follower to win! All the best from SATW! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lol! Love the Santa and the great pics! Thanks for joining in at SATW.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Beautiful page! Love the Santa - what a fun figure!
  Thank you for playing with SATW!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Very funny page. I like it. Thanks for playing with SATW

  OdpovedaťOdstrániť

Yka handmade © 2014