Valentínky

februára 14, 2020

 Pred pár dňami som vyrábala jeden veľký rodinný album, pri ktorom sa naplno prejavila moja tvorivá kríza. Sedela som a sedela a nebola spokojná, ale ako zle sa mi robil, tak som s jeho dokončením nechuť tvoriť aj prekonala. 
  
  Takže som si rovno vyložila aj rôzne pečiatky a dala sa do tvorenia valentíniek, keď už je dnes ten Valentín. Čo neprežívam, ale je to fajn dôvod vytvoriť niečo srdiečkové :)

  A tak vznikli tieto tri pohľadnice, v ktorých hlavú úlohu zohrávali embossovacie kapsy, jeden papier a pečiatky. Všetko zo scrapworld.sk


 Prvú som robila s kuchárikom, je to jedna z mojich najobľúbenejších pečiatok. Zvyčajne ich využívam skôr na receptáre, ale páči sa mi textová romantická pečiatka, takže tentoraz putoval jeden kuchár i na prianie. 


  Na druhú valentínku som využila pečiatky, ktoré sa už myslím nepredávajú nikde, mám ich ešte z čias keď so robila články pre jeden DT z Grécka. Dostala som ich v balíčku a toto rozkošné stvorenie, nech už je to čokoľvek, odvtedy veľmi ľúbim :)  Na poslednú putovali objímajúci zajačikovia, tiež vyfarbovaný, alebo skôr iba tak tieňovaný Ecoline fixkami. Majte krásny deň ♥

You Might Also Like

0 komentárov