Slovenské materiály


   Ďalšia časť môjho života, je venovaná internetovému obchodu Scrapworld.sk . V ponuke sa nachádza väčšina materiálu, ktorý využívam na svojich projektoch. Je určený práve pre techniku scprapbooking a nájdete tam všetko od papierov, cez ozdoby až po rôzne pomôcky.


  Keďže sama dobre viem, aké ťažké je neraz nájsť niečo v našom rodnom jazyku, so spustením Scrapworld som si dala záväzok, že to aspoň malou troškou pozmením. Nie som žiadne grafik, skôr taký samouk s nápovedou na telefóne, napriek tomu sa snažím pravidelne vytvárať vlastné materiály v slovenskom jazyku.

   Začalo to nálepkami a o tom, aká dráma pre mňa bolo správne nadstavenia orezových kriviek pre rez, by spomínaná nápoveda na telefóne vedela rozprávať :) 


   Najväčšia moja túžba v tvorbe slovenských materiálov boli pečiatky, nie gumené, ale priehľadné silikónové. Mám ich radšej pre celý rad výhod, ktoré podľa mňa majú a aj keď všetky veci okolo ich tvorby je príbeh sám o sebe, nakoniec sa to po mesiacoch tvorenia ale i pátrania podarilo. V túto chvíľu ich je už viac ako 70 a verím, že ich bude časom i viac. 


    Najnovším prírastkom sú papierové výseky v rôznych témach, väčšinou ide o sady vo veľkosti A5, prípadne niečo väčšie, aj keď baby texty zabrali celú A4. To tie deti, je toho okolo nich toľko, že som nechcela vyhodiť žiadnu vetu ktorá ma napadla :)


   Ak by ste mali tému, ktorá Vám v našej rodnej reči chýba a chceli by ste ju možno spracovať, pokojne mi napíšte do emailu. Nakoniec, netvorím ich len pre seba :)